Lucemburská 49, 130 00, Praha 3, (vchod z ulice Jičínská)

 Archiv aktualit  IV.Q.2012


Nová zelená úsporám - 28. listopadu 2012


Program Zelená úsporám sice končí, ale ministr životního prostředí Tomáš Chalupa včera představil další dotační program Nová zelená úsporám. Z toho budou podporovány jak soukromé domy, tak veřejné budovy. 

Program Nová zelená úsporám je zaměřen na investice do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V programu bude podporováno například komplexní zateplování rodinných a bytových domů a veřejných budov (školy, školky, domovy seniorů apod.), a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu.


Zdroj: MŽP

Mozaikové chodníky - 14. listopadu 2012

Praha - hlavní město ČR je v celém světě známa svými mozaikovými chodníky. Zastupitelé Prahy 3, odd. kultury a rozvoje města by rádi ovlivnili jejich 
rekonstrukce. Proto se snaží podle starší fotodokumentace zjistit, jaké vzory byly vytvořeny z kostek v době, kdy se stavěly obytné domy na Žižkové a Vinohradech. 
Obrací se tedy na obyvatele městské části Prahy 3 s prosbou o zapůjčení starších fotek - dokumentace z doby, kdy ještě chodníky nebyly překryty asfaltem.

Fotografie po naskenování budou v pořádku vráceny majitelům. 
  
Prosím, obracejte se na odbor Kultury nebo e-mail: jitkakaterzinatrczka@centrum.cz

 zpětPrůkazy energetické  náročnosti budovy, změna od července 2015    


Zajišťujeme průkazy energetické náročnosti budov včetně dodání technických podkladů.

        Více 

 

 


  Havarijní služba     LBD Praha 3      tel: 226 227 277         

Od 1.8.2016 je havarijní služba zajišťována naším smluvním partnerem firmou...


  Více 

Vzdálený přístup po Internetu pro SVJ

   


Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že aplikace pro vzdálený přístup prostřednictvím Internetu pro SVJ ve správě LBD Praha 3 je připravena pro všechny domy. V současné době probíhá digitalizace stávajících i nových dokumentů. K převzetí přihlašovacích údajů jsou nyní vyzýváni pouze domy, které si je ještě nepřevzaly.